TeEn'S wOrLd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TeEn'S wOrLd

Welc0me t0 teen'S cooL WoRld
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кога ви казаха...обичам те?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
LasT`dRoP~oF`mAgic
`AnImE~pRincEss`
`AnImE~pRincEss`
LasT`dRoP~oF`mAgic


Брой мнения : 468
Age : 29
Location : ПланЕтаТа на ЗаГуБениТе ФанТазьоРи
Registration date : 05.01.2008

Кога ви казаха...обичам те? Empty
ПисанеЗаглавие: Кога ви казаха...обичам те?   Кога ви казаха...обичам те? EmptyСъб Яну 26, 2008 8:32 pm

На мен не са ми казали още. Sad
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/watch?v=KecDoIE1bIQ
Rouz
Отвеян
Отвеян
Rouz


Брой мнения : 93
Registration date : 28.01.2008

Кога ви казаха...обичам те? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога ви казаха...обичам те?   Кога ви казаха...обичам те? EmptyВто Яну 29, 2008 2:38 am

Ох на мене за първи път ми го казаха...да видим...шести клас...ама нито тогава му повярвах на човека, нито до сега съм повярвала на премногото същества, които изричат тези думички. Не знам защо. Може би твърде лесно се изричат двете думи и не можеш да си сигурен дали го мислят наистина докато не ти го докажат. До сега само на трима съм повярвала, когато са ми го казвали.
Върнете се в началото Go down
Невинна`жертва
Зарибен
Зарибен
Невинна`жертва


Брой мнения : 232
Age : 30
Location : Where the sun never sets
Registration date : 05.01.2008

Кога ви казаха...обичам те? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога ви казаха...обичам те?   Кога ви казаха...обичам те? EmptyПет Фев 01, 2008 11:00 am

Всяка седмица ми го казва и ми праща есемеси,оо,аз съм трагичен случай. Laughing litlle angel
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кога ви казаха...обичам те? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога ви казаха...обичам те?   Кога ви казаха...обичам те? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кога ви казаха...обичам те?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TeEn'S wOrLd :: Тинейджърски живот :: Любовта-
Идете на: